Kategoriler

Gyro Bowl Devrilmeyen Sihirli Kase Kullanıcı Yorumları

Gönderen Nettpazar Editör 06/02/2016 0 Yorumlar Ürün İnceleme,

Bundan birkaç yıl önce televizyonda reklamlarını gördüğüm bir üründen bahsetmek istiyorum. Küçük çocuğu olan ailelerin belki de böyle bir ürüne olan ihtiyaçlarından dolayı daha da çok ilgisini çekmiştir. Ancak benim ilgimi çekme nedeni fizik deneylerinde gördüğümüz bir tasarımın tutup da bebekler için devrilmeyen kase yapılmasındaki yaratıcılık idi. Bahsettiğim ürünü bazılarınız anımsamıştır bile "Gyro Bowl Devrilmeyen Sihirli Kase" Sanat ve tasarımın, bilimden ve teknolojiden nasıl esinlendiğini ortaya koyan oldukça enteresan bir ürün. Her biri kendi ekseni etrafında dönen iç içe geçmiş halkalar ve en ortada yer alan kase. Kasenin içindeki ağırlık yerçekimine nedeniyle diğer halkalar ne tarafa dönerse dönsün hep aynı yönde kalıyor ve dökülmüyor.

 

Gelelim bunun faydalarına; bir kere elinize alıp çevirip oynamak ve dökülmediğini görmek gerçekten eğlenceli. Tabi ki bunu bizim değil çocukların yapması gerekiyor. Çocuğunuza yemesi için getirdiğiniz şeylerin kasesini sehpanın üzerine koyuyorsunuz mutfağa gidip döndüğünüzde kasenin içeriğini halının üzerinde görüyorsanız demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Çocuklar ellerinde aperatif atıştırmalıklarla gezmeye bayılırlar, hele bir de yanlarında arkadaşları oldumu birlikte yerler ve bu onlara paylaşma duygusunu aşılanması için gayet iyi bir fırsattır. Bu paylaşımı anne baba olarak izlemek bizlere de mutluluk verir tabi bir de yerlere dökülenleri toplamak zahmeti olmasa.

 

Küçük çocuğu olanlar ya da küçük çocuğu olan birine ekonomik ve yararlı bir şey hediye etmek isteyenler için "Gyro Bowl Devrilmeyen Sihirli Kase" temin edebilecekleri linki de aşağıda verelim.

 

 Gyro Bowl Devrilmeyen Sihirli Kase Ürün Sayfası