Kategoriler

Hairagami Sihirli Saç Şekillendirme Seti

Gönderen Nettpazar Editör 06/02/2017 0 Yorumlar Ürün İnceleme,

Üretici firma bilgilerine göre özellikle çalışan bayanlar için tasarlandığı belirtilen Hairagami Sihirli Saç Şekillendirme Seti son dönemde Türkiye'de de oldukça tutulan ürünlerden biri oldu. Bayanlar için saç şekillendirme işini oldukça kolaylatan Hairagami Sihirli Saç Şekillendirme Seti hakkındaki kullanıcılardan gelen bir yorumu sizlere sunuyoruz.

"Hairagami saç seti, gece kıyafetlerimin üzerine denemeye değer çok güzel topuzlar yapmamı sağladı. İçerisinde dvd’si de var. Farklı saç modellerini gösteriyor, nasıl yapılacağını öğretiyor. Acil iş toplantıları için de kuaföre gitmeme gerek kalmadı. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Setin içinden 1 adet hairagami tasarım tokası, 1 adet part pizzazz tasarım tokası, 2 adet monkey bands tasarım tokası, 2 adet spring rings tasarım tokası, 4 adet www tasarım tokası, 1 adet le loom tasarım tokası, 1 adet hair yoga tasarım tokası, 1 adet uygulama ve tasarım dvd'si, 12 adet de tasarım kartı çıktı. Ürün sayesinde hemen farklı saç modelleri oluşturabiliyor, her gün farklı modeller yaratabiliyorum. Saçlarımın uzun ancak ince olması dolayısı ile hep aynı saç şeklinde dışarı çıkmak zorunda kalıyordum. Bu set ince saç tiplerine de uygulanabiliyor. Bu benim seti tercih sebebim."

 

 

Evde kendi başınıza uygulayabileceğinizonlarca saç tasarımı vaadeden ürünün paketinden ise Hairagami Tasarım Tokası, Part Pizzazz Tasarım Tokası, Monkey Bands Tasarım Tokası, Spring Rings Tasarım Tokası, WWW Tasarım Tokası, Le Loom Tasarım Tokası,  Hair Yoga Tasarım Tokası, Uygulama ve Tasarım DVD'si ve 12 Adet Tasarım Kartı çıkıyor.

 

 Hairagami Sihirli Saç Şekillendirme Seti Ürün Sayfası