Bilgi Sayfaları

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Bu sözleşme neleri kapsar?

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi, nettpazar.com  aracılığıyla, ya da bu siteyle bağlantılı olarak bize ulaşan kişisel bilgilerinizin kullanımını kapsamaktadır.

Bilgilerin toplanması ve kullanımı 

Nettpazar.com  kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon numarası ve e-posta) aşağıdaki amaçlarla talep eder ve kullanır:

  • Sizden gelen soru ya da talepleri karşılamak için
  • Sizden gelen siparişleri ya da başvuruları işleme koymak için
  • Sizinle aramızda mevcut bulunan bir anlaşmayı uygulamak ya da böyle bir anlaşma çerçevesindeki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için
  •  Size sağlanan mal ya da hizmetlerle ilgili sorunları öngörebilmek ve çözümlemek için
  • İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürün ya da hizmetler yaratabilmek için.


Bu gizlilik sözleşmesinde belirtilen durumlar dışında kimliğinizin tespit edilmesine yol açabilecek bilgilerinizi, hukuki işlemler gereği ya da dolandırıcılık ya da diğer bir suçun önlenmesi, kişisel emniyetimizi ve kullanıcılarımızın/müşterilerimizin emniyetini korumak ve/veya savunmak ve benzeri nedenlerle açıklamamız gerektiği kanısına varmadığımız müddetçe, sizin izniniz olmadan asla kullanılmayacaktır.


Kişisel verilerinizin güvenliği 

Kişisel bilgileriniz yetkili olmayan kişiler tarafından ulaşılmasını ve doğru olmayan şekillerde kullanılmasını engellemek için bilgileriniz sistemimize şifrelenerek kaydedilir.

Mağazamızda sadece alışveriş yaptığınızda değil, kişisel bilgi girişi yaptığınız her durumda (siteye kayıt olma, adres, güncelleme, sepetinizi inceleme vs.) sistemimiz güvenli moda geçerek SSL sertifikası üzerinden işlem yaparak bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından görüntülenmesini engeller. Kişisel bilgilerinizin emniyeti için teknolojik önlemler almakta ve bu amaca yönelik politikalar uygulamaktayız.

Bu önlemleri uygun yeni teknolojiler geliştikçe güncelleriz.


Eğer 13 yaşından küçükseniz 

Eğer 13 yaşından küçükseniz lütfen kişisel bilgilerinizi (örneğin adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz) nettpazar.com 'a göndermeyiniz.

Eğer 13 yaşından küçükseniz ve nettpazar.com 'a bir soru sormak ya da nettpazar.com'u  kişisel bilgilerinizin bize ulaştırılmasını gerektiren herhangi bir şekilde kullanmak istiyorsanız, lütfen anne-babanızın ya da vasinizin bu işi sizin adınıza yapmasını sağlayın.


Bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi ilgili olarak bizimle bağlantıya geçmek isterseniz, Bize Ulaşın linkini kullanarak nettpazar.com ile iletişime geçebilirsiniz.