Bilgi Sayfaları

Hakkımızda

14 yıldır sektördeyiz!

 

1998 yılından bu yana reklam, dekorasyon, promosyon, hediyelik eşya, internet hizmetleri ve ithalat gibi geniş bir yelpazede faaliyet göstermekteyiz. Nettpazar.com sektörde kazandığımız tecrübeyi yenilikçi ve dinamik kadromuzla sanal ortamda da sürdürme amacıyla ortaya çıkmıştır.

 

Nettpazar.com hediyelik ürünler başta olmak üzere pratik ve trend ürün alternatiflerini bir araya getirerek size zaman tasarrufu sağlayan online satış mağazasıdır.

 

Nettpazar.com sade arayüzüyle sizlere ürün alternatiflerini yalın bir şekilde  sunarak  alabileceğiniz en uygun ürünleri ön plana çıkartır. Nettpazar.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Amacımız istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

 

Nettpazar.com'un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. %100 Müşteri Memnuniyeti esasına dayanarak, öncelikli hedefimiz sizlere geniş ürün yelpazesinde uygun fiyatlı ürünleri sunabilmektir. En uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek için, piyasa fiyatlarını takip etmekte ve bu doğrultuda ürün alımlarımıza ve tedarikçilerimizle olan alışverişlerimize yön vermekteyiz. Mağazamızda sürekli olarak düzenlediğimiz kampanyalar piyasa şartlarına ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

 

Kurumsal Bilgilerimiz

N İthalat Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti.

Hamdibey Mah. Zümrüt Sok. No:6/1

17200  Biga / Çanakkale

 

Nettpazar.com'a Ulaşın

Mağazamız, ürünlerimiz yada siparişlerinizle ilgili her türlü sorunuz için Bize Ulaşın linkinden müşteri temsilcilerimize mesajınızı iletebilirsiniz. Temsilcilerimiz talebinizi değerlendirerek size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.