Bayramınız Kutlu Olsun! 17-25 Temmuz tarihleri arasında vereceğiniz siparişler 26 Temmuz tarihinden itibaren kargolanacaktır.
Bilgi Sayfaları

İş Ortaklığı Programı

Nettpazar İş Ortaklık Programı reklam bazlı bir kazanç sistemidir. Bir web siteniz varsa, Nettpazar.com ürünlerine ait linkleri web siteniz içerik sayfalarında paylaşarak programa dahil olabilirsiniz.

Program dahilinde siteniz üzerinden Nettpazar.com'a yönlendirilen müşterilerin yapacakları her alışverişten, alışveriş tutarının %5 oranında komisyon geliri elde edersiniz. Oluşturacağınız İş Ortaklığı hesabınızla sisteme giriş yaparak hesabınızın durumun kontrol edebilir, komisyon tutarınız belirlenen minimum tutarı aştığında komisyon tutarınızı talep edebilirsiniz.

Nettpazar.com Ortaklık Programında komisyon geliriniz hesabınızda belirttiğiniz banka hesabına nakit olarak yatırılır ve gerçek gelir elde edersiniz. Nettpazar.com İş Ortaklığı Programı'nda elde edeceğiniz komisyon tutarını artırmak sizin elinizdedir. Yönlendirebildiğiniz müşteri sayısını artırdığınızda geliriniz de artacaktır.

 

 

Nettpazar İş Ortaklık Programı'na 3 aşamada kolayca katılabilirsiniz;

1.  Nettpazar.com İş Ortaklığı Programı'na başvuruda bulunun!

2.  Nettpazar.com İş Ortaklığı sistemi üzerinden web sitenizdeki reklam alanı boyutlarına uygun widget oluşturun!

3.  Oluşturduğunuz widget kodunu sitenizde yayınlayın ve kazanmaya başlayın!


     

Kullanım Sözleşmesi