Bilgi Sayfaları

Kargo ve Teslimat

Sipariş Teslimatı

Müşterilerimizin siparişlerini en kısa sürede teslim alabilmeleri bizim için önemlidir.

Siparişlerinizin bir an önce size ulaşmasını istediğinizi biliyoruz. Nettpazar'da siparişleriniz aynı gün kargoda!

  • Ürün bilgi sayfasında Teslimat bilgisi "Hızlı Gönderi - Aynı Gün Kargo" şeklinde belirtilmiş olan ürünler stoklarımızdan sipariş verdiğiniz gün içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Aynı gün kargo uygulaması hafta içi (Pazartesi - Cuma ) saat 16:00 öncesi tamamlanan ve onaylanan siparişler için geçerlidir.
  • Belirtilen saatlerden sonra tamamlanan siparişler takip eden iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Pazar günü ve diğer resmi tatil günleri kargo firmaları hizmet vermemektedir ve bu günlerde kargo teslimatı yapılamamaktadır.
  • Resmi tatil günlerinde tamamlanan siparişler, takip eden ilk iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Siparişiniz tamamlandıktan sonra size teslim edileceği süre tahmini olarak aşağıdaki haritada belirtilmiştir.

 

Haritadaki belirtilen bilgiler geleneksel teslimat sürelerini göstermektedir ve bu süreler çoğu durumda geçerlidir. Nadiren olumsuz hava şartları, yol çalışmaları, trafik kazaları gibi firmamız kontrolü dışındaki etkenlere bağlı olarak teslimat süresi belirtilen süreleri aşabilir.

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri kampanya koşulları çerçevesinde sabit ücret ve belirli tutarların üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mağazamızdan vereceğiniz siparişler Sürat Kargo ile gönderilmektedir.

Oluşturacağınız siparişlerde sepetinizdeki tüm ürünler için tek ve sabit kargo ücreti ödersiniz.

Tüm sepetiniz için sabit kargo ücreti 12.90 TL'dir. 120 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise siparişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır.

Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

 

Kargo Takibi

Siparişlerinizin kargo firmasına teslimatı hafta içi saat 16:00 - 18:00 arasında gerçekleşmekte, kargo takip numaralarının sistemimize aktarımı ise saat 19:00 sonrasında gerçekleşmektedir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde siparişinize ilişkin kargo takip kodu size e-posta ile gönderildiği gibi mağazamız üzerinde sipariş geçmişinizden de görüntülenebilir.

Sipariş takibinizi mağazamız üzerinden yapmak için sitemizin üst kısmında yer alan Hesabım linkinden ulaşabileceğiniz Sipariş Geçmişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, sitemizin alt kısmında yer alan Bize Ulaşın linkini kullanarak Müşteri Hizmetlerine bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Müşteri Hizmetleri en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.